Hakkımızda;

AA Geri Dönüşüm, kurumsal yapısı, kaliteli ve stabil nitelikteki ürünleri ile ikincil hammadde tedariği sağlamaktadır. Tesislerimizde, metal geri dönüşüm, plastik geri dönüşüm, elektronik atık geri dönüşüm ve kentsel dönüşüm hurdalarının sınıflandırılması ve ayrıştırılması sağlanmaktadır. Ayrıca çağımızı bize sunduğu imkan ve ekipmanları azami ölçüde kullanmaktayız. Uzman kadrosu ve dinamik yapısıyla AA Geri Dönüşüm, müşteri memnuniyetine ve geri dönüşüm konusunda sosyal faaliyetlere önem vermektedir. Unutmayın geri dönüşüm tercih değil yaşam biçimdir.

Misyonumuz
Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya dayanarak sadece çvre değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeye devam etmektedir. Amacımız, temel hizmet politikamız doğrultusunda kalite yönetim şartlarına uyarak ve hizmet kalitemizi geliştirerek sizlere en iyi hizmeti verebilmektir. Sektörümüzde sürekli hizmet seviyesini yükselterek müşteri tatmini arttıran bir şirket olmak başlıca amacımızdır. Müşteri portföyümüzde sizi de aramızda görmek bizi memnun edecektir. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

Vizyonumuz
Firmamız küreselleşen dünyanın en önemli sorunlarından biri haline gelen atık toplama ve ayrıştırma konusunda genişleyen iş hacmine paralel olarak Akdeniz bölgesinde kapasitesine bağlı olarak kurumsal çözümler sunmaya devam edecektir.